אודות

Home  >>  אודות

חברת תבניות הוקמה בשנת 2008. אנחנו מומחים בבניית אתרי וורדפרס ועיצוב ופיתוח חנויות מג'נטו. החברה מקדמת אתרי אינטרנט בשיטה ייחודית הבנויה על נוכחות רחבה של המותג במנועי ויש לה לקוחות מכל התחומים.

יתרונות העבודה עם חברת תבניות הם יחס אישי ושירות מהיר. כל נציגי החברה עוברים הסמכה מיוחדת ומתחייבים לסייע ללקוח להגיע לתוצאה הכי טובה עבורו. התאמה אישית היא חלק בלתי נפרד מתהליך בניית אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות דרך חברת תבניות. מעבר לכך, אנו מספקים את כל הפתרונות והשירותים תחת קורת גג אחת: בצורה כזו מתאפשר לנו לחסוך בהוצאות עבור הלקוח ולעמוד בלוח זמנים מוקפד.

לרשותנו ניסיון, ארגז כלים ומיומנות ברמה גבוהה ואנו מלווים את הלקוח מהצעד הראשון. בנוסף, חברת תבניות מבצעת אופטימיזציה לקידום אתרי אינטרנט במנועי חיפוש וברשתות חברתיות. הקידום מיושם בשלבי האפיון והעיצוב של האתר ולאחר מכן תוך כדי התפעול השוטף.

מה הערך המוסף שלנו?

איתנו לא תצטרכו לשלם מחירים מופרזים על הקמה ובנייה של אתרי אינטרנט. לאורך השנים הוכחנו את היכולת שלנו בהתאמת אתרים לצרכי הלקוח ובאפיון מדויק של מטרות ודגשים. אנו עובדים בצוות מיומן ומשתפים פעולה עם הלקוח בכל מקרה של התלבטות. נציגי החברה מאמינים בשקיפות ומתחייבים למחירים אטרקטיביים. ניתן לתאם מולנו פגישת היכרות ללא התחייבות, להזמין פרויקט חד פעמי או להעדיף מסלול משתלם על בסיס תשלום חודשי קבוע. אנו מאמינים שאתר אינטרנט טוב יכול לבלוט מעל אתרים אחרים ומציעים ערך מוסף עבורכם ועבור הגולשים.

בחברת תבניות מעסיקים את אנשי המקצוע והמתכנתים המובילים בישראל. לכל אחד מאיתנו יש רקע עשיר ויכולת לנצל את היתרונות של פלטפורמות להקמת אתרי אינטרנט וניהול שוטף. אנו מספקים ללקוחות שירותי הדרכה ועומדים לצידם בכל שאלה, התלבטות או בעיה.

אתרי אינטרנט שנבנים דרכנו מתאפיינים בגימור מוקפד, התאמה לצרכי הלקוח וניווט ידידותי. אתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור של העסק ולכן אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. צרו קשר עוד היום עם אחד הנציגים של חברת תבניות והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים.